wtorek, 31 maja 2016

Co czytasz mamuśko?

Witajcie,
Na początku miesiąca pytanie co czytacie zadała Maguda ze Spuchlikowa. Znowu uraczyła nas piękną Spuchlinką. Tym razem czytającą. Ucieszyłam się i postanowiłam, że i tym razem zabawy nie odpuszczę i... powiem Wam, że niewiele brakowało, a nie dałabym rady. A to czasu, a to pomysłu brak. Wczoraj popołudniu mnie trochę olśniło. I na szybko akcja. Maguda, Twoja Spuchlinka w odbiciu lustrzanym, bo już nie miałam czasu na odwracanie i kolejne drukowanie. To był ekspresowy transfer i ekspresowe malowanie. Na noc zostawiłam tylko pastę do wyschnięcia. Lalę zabezpieczyłam przezroczystym gessem, które niestety ciut moje kolorowanie rozmazało :/ Znacie jakiś niezawodny sposób nałożenia gessa na farbki wodne? A, no właśnie kolorowałam tuszami i farbkami z 13 arts. Kredek się jeszcze nie dorobiłam, a jakoś wygodniej mi było pędzelkiem niż olejnymi pastelami ;)
Mgiełki, rainbow colors, splashe i cała reszta dodawane po kolei dzisiaj między garami. Doglądałam w kuchni obiadu i psikałam, kleiłam i chlapałam ;)

Powiem tak, cudo specjalne nie wyszło, ale jest. Weronice mojej się podoba, zawisło na razie na ścianie ;)

A co czyta ostatnio mamuśka? A no zgadniecie po cytacie ;) Chyba ;)
Tak, wiem, bardzo "ambitna lektura" ;) Ale bardzo przyjemna i jak dla mnie na czasie. Niestety na książki na swoim poziomie czasu kompletnie brak. Obiecuję sobie, że nadrobię jak dziewczynki podrosną ;)


6 komentarzy:

 1. Do twarzy jej z "mediami" :) ... bardzo fajna :):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm Miś Uszatek ? nie, raczej nie bo chyba takiej książki nie ma, a Spuchlinka świetna mi też się podoba Weroniko witaj w klubie, nie pomogę na to gesso bo nawet nie wiem co to _ wiem "fstytn fstyt uj fuj" nie wiem i już !!! :DDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istnieje, to na jej podstawie powstała bajka, którą można było oglądać wieczorami ;) Napisał ją Czesław Janczarski. Przeczytałyśmy z dziewczynkami od deski do deski :)

   Usuń
 3. Piękne kolory ,idealnie pasują do dziecięcej literatury :-))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie cudeńko zrobiłaś.Podziwiam kochana.

  OdpowiedzUsuń