wtorek, 14 czerwca 2016

Niespodzianka i rameczka :)

Witajcie,
Werka w minioną środę zakończyła swoją przygodę z przedszkolem. Podczas festynu rodzinnego miała oficjalne pożegnanie (tak jak pisałam już w poprzednim poście). Jak się okazało, na mnie również czekała bardzo miła niespodzianka. Otrzymałam tytuł Przyjaciela Przedszkola :) Powiem Wam, że niesamowite zaskoczenie, aż się wzruszyłam :) Ale do rzeczy. Otrzymałam pamiątkowy "dyplom". Oprawiony w ramkę.
I tutaj mam nadzieję, Pani Dyrektor się nie obrazi, ale ramkę trochę przerobiłam po swojemu. Stwierdziłam, że "pamiątka" nie ma prawa wylądować w szufladzie, tylko musi być widoczna. Na razie stoi na komodzie i cieszy moje oko, do momentu, aż znajdę to idealne miejsce na którejś ze ścian :)

Tak wyglądała, kiedy przyniosłam moja dumę do domu
Trochę gessa, koronki, pasty strukturalnej, mgiełek, na koniec mikrokuleczki, tekturki i kwiatki dla ozdoby i rameczka wygląda tak:

A za przedszkolem już tęsknię... Jeszcze musimy wrócić po resztę gratów Weroniki. Ale będzie mi brakowało tej codziennej drogi, tych uśmiechniętych pań przy wejściu i tego całego zgiełku, kiedy to szatnia pełna dzieciaków ;)


6 komentarzy:

 1. Wikuś należało się, jak chyba nikomu takie podziękowanie. Dyplom świetny, a rameczka nie dziw się, przedszkole oprawiło po staroświecku, jak to ongiś się oprawiało tego typu "dokument".
  Twoja wersja rameczki jest o niebo lepsza od poprzedniej i nie dziwię , że przerabiałaś ją na swoją modłę, wszak Ty artystka jesteś.
  Gratuluję i pozdrawiam.)

  OdpowiedzUsuń
 2. To teraz poważna szkoła:) fajnie ramka po przeróbkach wyszla

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję,pięknie ją "wziełaś w obroty :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś się kończy, a coś zaczyna ... Gratuluję Tobie wyróżnienia a Werce zakończenia przedszkola.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale przerobiłaś rameczkę. O wiele ładniej teraz dyplom wygląda.Gratuluję wyróżnienia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiki takie podziękowanie to świetna pamiątka , a zasłużyłaś jak mało kto . Rozumiem że teraz kolej na Matyldę. A rameczka po liftingu wygląda świetnie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń