wtorek, 29 marca 2016

I jeszcze świątecznie - jajecznie ;)

Witajcie,
wiem, że świątecznych tematów już macie dosyć, ale ja jeszcze nie pokazałam wszystkiego ;) ba, nie pokazałam chyba najfajniejszego ;)
Moje karteczki chyba nadal do Was nie dotarły, to jakaś paranoja, może do Bożego Narodzenia dojdą ;)

Ale dzisiaj nie o kartkach, a o jajkach chciałam Wam pisać. Najpierw dwa "plaskate". Znowu trochę nietypowo, bo z tagów w kształcie jajka (kupionych w Essach) postanowiłam zrobić zawieszki na okna. Tekturki też essowe, jedynie kwiatuszki znowu moja robota ;) Pomalowane z obu stron, żeby z zewnątrz takie bure nie wisiały ;) a w środku (w pokoju dziewczynek i w kuchni - bo tam wylądowały) wyglądają tak:
Zastanawiałam się, czy te Wam już też teraz pokazywać, ale nie będę katować ciągle jajami po świętach ;)
 Tak mi się spodobało to "kolorowanie" styropianowych jajek, że poszłam w ślady szczypiorkowego i zrobiłam kolejne 6 za jednym zamachem ;) Dwa żółto-zielone, dwa zielono-niebieskie i dwa żółto-czerwone. Ze wszystkich zostało mi jedno i wisi sobie na firance w salonie  (zgadnijcie, które moje) ;) 4 poleciały jako prezenty dla Pań do przedszkola, oczywiście od całej grupy mojej Werci ;) I uwierzcie lub nie, do jajek dołączone były karteczki. Tydzień leżały i czekały. Jak już je oddałam, to się zorientowałam, że ani jednego zdjęcia nie zrobiłam :/ A, no jeszcze jedno jajko, poleciało do cioci :)
Zdjęcia oczywiście jak zwykle robione po północy, więc wybaczcie jakość, bo idealne nie są.Pokaże Wam jeszcze jak jajuszka spędziły swoją pierwszą noc. Jako, że znowu powstawały na szybciocha, nawet na niektórych zdjęciach widać, że mikrokulki jeszcze "mokre". Nie mogłam więc ich nigdzie położyć. Kombinowałam i wykombinowałam ;)

Tak, tak, na wierzchu rozłożone karteczki dla nauczycieli, te, które sesji się nie doczekały ;)

Chciałam Wam jeszcze przypomnieć, o moim wyzwaniu w Klubie Twórczych Mam ;)

http://klub-tworczych-mam.blogspot.com/2016/03/wyzwanie-goscinnej-projektantki-wiosna.html
4 komentarze:

 1. Urocze ....fajniutkie....wiosenne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiki widzę , że to mediowanie pochłonęło Cię całkowicie. Uwielbiasz chyba ciapać i chlapać. Wychodzi Ci to całkiem fajnie. Ciekawe miałaś ozdoby wielkanocne. Karteczka do mnie oczywiście dotarła, ale jeszcze nie miałam okazji podziękować - jest śliczna!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale wyszły Ci te jajka. Podobają mi się wszystkie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne te jajeczka i kolory ładnie dobrane, te tagowe zawieszki też są super. Ja w ubiegłym roku w dużym wazonie gałęzie miałam i takie podobne jajeczka zawiesiłam na nich. Całkiem fajnie to wyglądało. Pozdrawiam serdecznie :) Aga

  OdpowiedzUsuń