niedziela, 25 października 2015

Męska kartka...

Witam Was serdecznie.
Chyba dzisiaj pobiłam swój rekord :P Dopiero wczorajszego wieczora pokazałam Wam moją foamiranową i lilię i znów wracam. Ale znalazłam jedno wyzwanie, termin mija za dwa dni, więc piszę od razu, żeby moja skleroza nie zadziałała ;) Ale o wyzwaniach później.

Kilka dni temu kuzynka poprosiła mnie o karteczkę. Jej tato kończył 60 lat, a ja "takie ładne" rzeczy robię, czy bym nie zrobiła karteczki. W sumie dlaczego nie, zawsze to jakieś nowe doświadczenie. Noo... jak dla mnie małe wyzwanie. Może dla niektórych z Was męska kartka to kaszka z mlekiem, ale ja takiej jeszcze nie miałam okazji robić. No bo jak, kartka bez kwiatków i innych "damskich" ozdobników. Próbowałam sobie przypomnieć czy mam jakiś papier, który mógłby się nadawać i mina mi rzedła coraz bardziej. Do wieczora, kiedy to zanurkowałam w tych moim zapasach. Znalazłam. Arkusz rozm. ok 30x15 Studia75. Jak dziś pamiętam, że nabyłam go na Papierowym Combrze. I tak sobie od maja leżał i czekał na swoje 5 minut. Jak się okazało, jeszcze kilka majowych papierków czeka ;)

Papier dwustronny, na odwrocie tagi do powycinania. Gęba mi się uśmiechnęła. Teraz tylko trochę pokombinować jak mieć i tag i papier na kartkę. I udało się, nawet warstewki zrobić ;) Ba! Nawet mi jakieś małe ścinki zostały :) Liczbę 60 zrobiłam starym sposobem, czyli kolorowe piankowe cyferki zapaćkałam złotą pastą strukturalną z Lidla.

Dołożyłam jeszcze dwa Snip-Artowe narożniki. Trochę je potuszowałam ciemnobrązowym tuszem.

Dzisiaj wyjątkowo, zdjęcie tylko jedno, ale wszystko na nim widać :)


Kuzynka zachwycona, a ja się cieszę, że się spodobała.


Teraz o wyzwaniach :)

Karteczka w kolorach jesieni, złota na niej trochę jest, więc zgłaszam ją na essowe wyzwanie:

http://essy-floresy.blogspot.co.uk/2015/10/wyzwanie-4-w-zotych-kolorach-lisci.html

I jeszcze na wyzwanie Snip-Artu:

http://snipart-pracownia.blogspot.com/2015/10/wyzwanie-8.html

To tyle na dzisiaj. Miłej niedzieli Wam życzę.


Do następnego poczytania, paaa

10 komentarzy:

 1. Wiki piękna karteczka z ślicznymi złotymi dodatkami.
  Z pewnością się spodoba taka wersja .
  Powodzenia w wyzwaniach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna męska karteczka wyszła. Troche sie podłamałam bo doszłam do wniosku , że ja to kompletnie wyobraźni nie mam do takich kartekl. Ale Ty sobie poradziałas koncertowo. Gratuluje.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba! Męskie kartki są zdecydowanie trudniejsze, ale zrobiłaś ją na 6 z plusem, buźką i koroną ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. męska kartka jest wyzwaniem dla wielu osób, a Ty świetnie sobie z tym poradziłaś. Klasyczna męska elegancja. Dziękujemy za udział w essowym wyzwaniu

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z moją poprzedniczką - meska kartka to trudne wyzwanie, ale wybrnęłaś z tego problemu w ciekawy sposób. Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna. Dziękujemy za udział w wyzwaniu SnipArt

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! Dziękujemy za udział w wyzwaniu SnipArt :)

  OdpowiedzUsuń