Szukaj na tym blogu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą robione przez dzieci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą robione przez dzieci. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Kartki "młodzieży" i kiermaszowe zdobycze

Witam jeszcze raz dzisiaj :)

Dziękuję za udział w konkursie-zagadce i gratuluję Beatce (kurcze jak odmienić Ranya?).

Obiecałam wczoraj dzieła mojej Weroniki i moje przedszkolno-kiermaszowe łowy :)

Przypominam, że moje dziecię ma niecałe 5 lat ;)

Kartka wykonana w przedszkolu i wysłana pocztą do domu. Gotowa była tylko choinka, no i mieli ozdóbki do wyboru. Całe klejenie i rysowanie wykonanie Werci. I jeszcze nawet się podpisała. Przepisała podobno z kartki- ściągi przygotowanej przez panią wychowawczynię :)

Druga zrobiona na angielskim. Koncepcja pani nauczycielki ale wykonanie juz Weroniki :)
I bombeczka praca wspólna mamy i córci również na angielskim ;)










A teraz co udało mi się upolować :)

Aniołka upatrzyła sobie Weronika, dzwoneczek też.

A ja zakupiłam stroik (wykonany przez mamusie na warsztatach) i decu wazonik. No nie mogę, mam słabość do decu, po nowym roku muszę spróbować ;)






















Całkiem niezłe, jak myślicie? Zauważyłam, że przedszkole jest bardzo pro handmade i to mnie cieszy ;) Nawet dzieci robiły świeczniki ze słoików, gruboziarnistej soli, i farb. A wyszły przepiękne :)

Pozdrawiam Was przedświątecznie i zmykam prasować. Dzisiaj biorę się za szarości, a potem jeszcze konkursowe aniołki :)