Szukaj na tym blogu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pamiątka komunii świętej. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pamiątka komunii świętej. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 7 czerwca 2018

Komunie

Zamykam w końcu sezon. Tak w sumie, to zamknęłam jeszcze w maju, ale nie było kiedy opublikować.
Komplet kartkę w pudełku w formacie DL i czekoladownik na dużą milkę,





















niedziela, 13 maja 2018

Komunijny maraton

Witajcie, postanowiłam, że nadrobię zaległości w jednym poście.
Dzisiaj więc będzie bardzo różowo i komunijnie ;)
Najpierw kartki w pudełku :) Wszystkie bazy to oczywiście GoatBox ;)











Właśnie przypomniało mi się, że powstał jeszcze jeden komplet. Ale tego pokażę Wam już następnym razem ;)

Na koniec exploding box









Tyle na dzisiaj. Wracam wkrótce :)
Buziaki
Wiki

środa, 9 maja 2018

Komunijne okiennice

Witajcie, znowu wpadam tutaj dosłownie w biegu ;)
Na fb już dawno się pochwaliłam. Zrobiłam dwie bliźniacze niemal kartki. Jedną w różu, drugą w błękicie.
Chciałam Wam tutaj tylko zwrócić uwagę na kształt samej kartki. To najnowsze (na razie ;)) bazy kartkowe, tzw okiennice. Rozmiar złożonej kartki to 15x15cm i oczywiście od razu dostępne mamy do nich pudełka. Ja wybrałam takie z okienkiem - nie potrzebują jakiegoś zbytniego ozdabiania, bo same w sobie są ozdobne przez kolor i to, że widać to, co jest w środku ;)




























i obie razem




Pozdrawiam cieplutko :)






niedziela, 22 kwietnia 2018

Chłopięco na komunię

Witajcie,
dzisiaj będzie niebiesko i komunijnie.
Kartka na błękitnej GoatBoxowej bazie DL i komplet niebieski fakturowany baza plus pudełko z okienkiem, także DL.

Tekturki tym razem papeliowe, tak samo jak stempel z napisem.

Najpierwsz przedstawiam Wam komplet. Polubiłam te pudełka z okienkiem. Dobre dla leniwych (:D), albo jeżeli czasu nie ma. W zasadzie nie trzeba ich ozdabiać. Sami zobaczcie.









I druga, tym razem już tylko sama kartka. Pomyślałam, że fajnie by było, gdyby była zawiązywana.





Tyle na dzisiaj. Wkrótce wracam z kolejnym okienkowym kompletem ;)
Żegnam się dzisiaj i do następnego razu, paaa