Komplet kartkę w pudełku w formacie DL i czekoladownik na dużą milkę,
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pamiątka komunii świętej. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pamiątka komunii świętej. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 7 czerwca 2018
Komunie
Zamykam w końcu sezon. Tak w sumie, to zamknęłam jeszcze w maju, ale nie było kiedy opublikować.
Komplet kartkę w pudełku w formacie DL i czekoladownik na dużą milkę,
Komplet kartkę w pudełku w formacie DL i czekoladownik na dużą milkę,
niedziela, 13 maja 2018
Komunijny maraton
Witajcie, postanowiłam, że nadrobię zaległości w jednym poście.
Dzisiaj więc będzie bardzo różowo i komunijnie ;)
Najpierw kartki w pudełku :) Wszystkie bazy to oczywiście GoatBox ;)
Właśnie przypomniało mi się, że powstał jeszcze jeden komplet. Ale tego pokażę Wam już następnym razem ;)
Na koniec exploding box
Tyle na dzisiaj. Wracam wkrótce :)
Buziaki
Wiki
Dzisiaj więc będzie bardzo różowo i komunijnie ;)
Najpierw kartki w pudełku :) Wszystkie bazy to oczywiście GoatBox ;)
Właśnie przypomniało mi się, że powstał jeszcze jeden komplet. Ale tego pokażę Wam już następnym razem ;)
Na koniec exploding box
Tyle na dzisiaj. Wracam wkrótce :)
Buziaki
Wiki
środa, 9 maja 2018
Komunijne okiennice
Witajcie, znowu wpadam tutaj dosłownie w biegu ;)
Na fb już dawno się pochwaliłam. Zrobiłam dwie bliźniacze niemal kartki. Jedną w różu, drugą w błękicie.
Chciałam Wam tutaj tylko zwrócić uwagę na kształt samej kartki. To najnowsze (na razie ;)) bazy kartkowe, tzw okiennice. Rozmiar złożonej kartki to 15x15cm i oczywiście od razu dostępne mamy do nich pudełka. Ja wybrałam takie z okienkiem - nie potrzebują jakiegoś zbytniego ozdabiania, bo same w sobie są ozdobne przez kolor i to, że widać to, co jest w środku ;)
Pozdrawiam cieplutko :)
Na fb już dawno się pochwaliłam. Zrobiłam dwie bliźniacze niemal kartki. Jedną w różu, drugą w błękicie.
Chciałam Wam tutaj tylko zwrócić uwagę na kształt samej kartki. To najnowsze (na razie ;)) bazy kartkowe, tzw okiennice. Rozmiar złożonej kartki to 15x15cm i oczywiście od razu dostępne mamy do nich pudełka. Ja wybrałam takie z okienkiem - nie potrzebują jakiegoś zbytniego ozdabiania, bo same w sobie są ozdobne przez kolor i to, że widać to, co jest w środku ;)
i obie razem
Pozdrawiam cieplutko :)
niedziela, 22 kwietnia 2018
Chłopięco na komunię
Witajcie,
dzisiaj będzie niebiesko i komunijnie.
Kartka na błękitnej GoatBoxowej bazie DL i komplet niebieski fakturowany baza plus pudełko z okienkiem, także DL.
Tekturki tym razem papeliowe, tak samo jak stempel z napisem.
Najpierwsz przedstawiam Wam komplet. Polubiłam te pudełka z okienkiem. Dobre dla leniwych (:D), albo jeżeli czasu nie ma. W zasadzie nie trzeba ich ozdabiać. Sami zobaczcie.
I druga, tym razem już tylko sama kartka. Pomyślałam, że fajnie by było, gdyby była zawiązywana.
Tyle na dzisiaj. Wkrótce wracam z kolejnym okienkowym kompletem ;)
Żegnam się dzisiaj i do następnego razu, paaa
dzisiaj będzie niebiesko i komunijnie.
Kartka na błękitnej GoatBoxowej bazie DL i komplet niebieski fakturowany baza plus pudełko z okienkiem, także DL.
Tekturki tym razem papeliowe, tak samo jak stempel z napisem.
Najpierwsz przedstawiam Wam komplet. Polubiłam te pudełka z okienkiem. Dobre dla leniwych (:D), albo jeżeli czasu nie ma. W zasadzie nie trzeba ich ozdabiać. Sami zobaczcie.
I druga, tym razem już tylko sama kartka. Pomyślałam, że fajnie by było, gdyby była zawiązywana.
Tyle na dzisiaj. Wkrótce wracam z kolejnym okienkowym kompletem ;)
Żegnam się dzisiaj i do następnego razu, paaa
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















































