piątek, 14 sierpnia 2015

Rodzinna rameczka

Witam Was wieczornie,
witam dwie nowe obserwatorki, Bożenko, jak jak tylko znajdę chwilkę i się ogarnę z blogami, to przepisy masz jak w banku :)
Dzisiaj chciałam Wam pokazać rameczkę jaką ostatnio poczyniłam. Na zdjęciu bardzo sympatyczna rodzinka, buźki zamalowałam z wiadomych względów. No w końcu chodzi o rameczkę ;)

Dno shadow boxa (30x30 ze Snip-Artu) wykleiłam papierem LemonCraft z kolekcji Dom Róż, do ozdoby oczywiście quillingowe kwiatuszki ( jak mogłoby być inaczej ;)), ale ze względu na to, że powolutku próbuję bawić się różnymi mediami, postanowiłam popróbować kilka rzeczy. I tak przód ramki spryskałam najpierw czerwoną perłową mgiełką, potem złotą. Osobno w tej samej kolejności spryskałam  "nakładkę" ramkę na przodzie, co wydaje mi się dało ciekawy, niejednolity efekt. Kolejną nowością u mnie są mikrokulki. Wow, no chyba się zakochałam, tylko dlaczego muszą się tak kulać wszędzie... ostatnio sypałam je w kartonie z jakies przesyłki (takim jak pudełko od pizzy), to dało się jakoś nad tymi kuleczkami zapanować ;)
Problem tylko miałam, bo nie chciałam mazać bez sensu, a okazało się, że moje całe dwie ( :D ) maski są za duże. Od czego pracująca główka, przecież mam fajny zawijasowy wykrojnik. Dorwałam kawałek papieru, wykroiłam wzorek i maska gotowa... proste, nie?

Więc tak wyglądała na wstępie moja maska. Potem ze względu na potrzebę dotarcia blisko brzegu, mocno ją poprzycinałamA tu już gotowa rameczka. Uwaga zdjęć dużo, szkoda tylko, bo efektu tych kuleczek tak idealnie nie udało mi się uchwycić, pomimo prób różnymi obiektywami.


To tyle na dzisiaj, wkrótce wracam z moją ostatnią dumą - nowym boxem ;)

Pozdrawiam do następnego razu :)

1 komentarz:

  1. Piękna rameczka. Jak dla mnie to zbyt skomplikowane, aby samej spróbować taką zrobić. Podziwiam i wzdycham z zachwytu.

    OdpowiedzUsuń