piątek, 6 marca 2015

Wiosenny wianuszek na wyzwanie

Witam Was wieczorem :) A raczej już chyba nocą ;)

Mój ulubiony Creative zorganizował kolejne wyzwanie, więc stwierdziłam, dlaczego nie spróbować. W końcu wizja zrobienia całkiem fajnych zakupów za free jest bardzo kusząca. Nie wspomnę o możliwości zrobienia znowu czegoś nowego, czego jeszcze nie robiłam, a co za tym idzie niezłego ruszenia mózgownicą ;)
Tym razem tematem jest wiosna (o tak, już chyba wszyscy za nią tęsknią), a praca musi spełniać min. 3 z 9 wymagań :
-stempel
-tkanina
- paski
- zielony
- wianek
- motyl
- rafia
-napis
-quilling

Chwilę pomyślałam i już zaświtał mi pewien pomysł - zrobię wianek...hmmm... jeszcze mam kilka sztuk drutu wyrobowego, wypełnienie do maskotek, poduszek też się znajdzie, filc zielony powinien być, rafia jest na pewno a resztę dopełnię quillingiem ( a jakże inaczej ;) ).

Zabrałam się do roboty i żałuję teraz, że fot w trakcie nie robiłam.
Wzięłam dwa kawałki drutu, połączyłam ze sobą w kółko. Łączenia wzmocniłam taśmą klejącą, owinęłam wypełnieniem do maskotek, okleiłam jeszcze raz taśmą tym razem całość ( tak wiem, bardzo "profesjonalnie", ale efekt powiem całkiem niezły ;) ). Na koniec owinęłam zielonym i zółtym filcem. W ten sposób mam już załatwione trzy wymogi: wianek, zielony i tkanina (no filc to chyba tkanina, nie?). 
Zawieszkę zrobiłam z zielonej (a jakżeby inaczej ;) ) rafii (czwarty wymóg). Do tego kokardka.

Na koniec zanurkowałam w mój wór z paskami (piąty-quilling). I tak powstały motyl (i szósty wymóg) i wiosenne kwiatuszki.

Powiem szczerze, że całkiem dumna z siebie jestem :P Wianuszek wisi już na firance i całkiem nieźle się robi :)

Wybaczcie jakość zdjęć, ale jak zwykle mam problem z oświetleniem. Skończyłam kleić jakieś pół godziny temu a zależy mi na tym, żeby jak najszybciej oddać pracę, bo muszę jeszcze głosiki nazbierać ;)

Dobra, teraz się chwalę ;)Rafia


Motylek


I kwiatuszki (chyba trochę do żonkili te żółte podobne, hmm? To moje pierwsze ;))A teraz jeszcze fotki z lampą błyskowąI jak Wam się podoba? Będę wdzięczna za każdy komentarz :)
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. A ja znikam zgłosić mój wianuszek

10 komentarzy:

 1. Wianuszek bardzo fajny, ale już te quillingowe ozdoby mistrzostwo świata a motylek bija wszystko na głowę .
  Powodzenia w wyzwaniu , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wiosennie i powabnie ....wiosna wiosna ach to ty:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiki, nie przestanę podziwiać tych paseczków; tak składnie Ci to idzie, że tylko pozazdrościć. Wianuszek ekstra ozdoba na święta, do tego zawarłaś większość wymaganych elementów, by go stworzyć. Szacun wielki.)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy wianuszek - kolorowy, wiosenny i radosny. Mam nadzieję, że teraz wiosna szybko do nas zawita. Życzę Ci powodzenia w wyzwaniu i wspaniałego, wiosennego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 5. fantastyczny wianuszek qulingowe prace bardzo mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny blog :)| Podziwiam cierpliwość do robótek ręcznych, których końcowy efekt jest przepiękny! Fajny kolorowy, wiosenny wianuszek i przesłodkie motylki. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniały wianuszek i taki wiosenny1 Ozdoby quilingowe- rewelacja!Piękny jest!

  OdpowiedzUsuń